Прокат лодок, байдарок, катамаранов и каяков
Главная
Тренировки
Контакты
Отчеты
Форум
Фото
Видео
Архив
Ивенты
Авторизация

Забыли пароль?
Ещё не зарегистрированы? Регистрация

Каяк Кросс! Проект на обсуждение. PDF Печать E-mail
Автор AFA   
29.03.2007 г.
 На обсуждение уважаемого водного коммъюнити, выносится идея и проект уникального в Украине мероприятия Каяк Кросса. Ожидается рубка, не за приз, а за жизнь. Автор и двигатель - Анисимов Андрей. Т.к. каменты пока не работают, просим обсуждать на форуме.

Програма заходу «КХ1». Yaremche challenge 2007

 

Вимоги до учасників:

до змагань допускаються особи віком від 18 років. Які володіють базовими елементами техніки веслування на бурній воді (насамперед ескімоським переворотом), та вміють плавати. Змагання проходять на одномісних каяках, або каное зроблених з поліетилену.  Обов’язковим є використання захисного шолому та рятувального жилету. Організатори змагань залишають за собою право відмовити будь кому з аплікантів у реєстрації, допуску до старту. Або дискваліфікувати учасника за неспортивну поведінку під час змагань.  Змагання проходять у 2 етапи. До початку першого етапу усі спортсмени мають зареєструватися. Ті спортсмени, які були допущені до змагань беруть участь у жеребкуванні та за результатами жеребу отримають стартовий номер у вигляді стікеру на каяк, та кольоровий маркер, який одягається на рятувальний жилет.
  1. Відбірковий  етап проходить у верхній частині каньйону річки Прут на відрізку у 2000 метрів.  Фініш дистанції біля залізничного мосту.
  2. Перед стартом спортсмени отримують стартові номери у відповідності до результатів жеребкування.
  3. Спортсмени стартують групами одночасно. Після команди старт, та пострілу стартового пістолету спортсмени мають донести човни від місця старту на березі до води та рухатися у напрямку фінішу.
  4. Інтервал між окремими стартами становить 120 секунд.
  5. Траса складається з прямих відрізків, та заходів у суводі з обов’язковим торканням маркеру на камені.
  6. До наступного етапу змагань (фіналу) допускаються учасники – переможці груп, та ще 3 учасники з тих що залишились, які мають найкращий загальний результат.
  7. Результат учасника складається з часу проходження дистанції та штрафних балів.
  8. Штрафні бали нараховуються учаснику в випадку якщо він не доторкнувся до маркеру. З кожним штрафним балом до загального часу проходження дистанції додається 20 секунд.
 Фінал змагань проходить на відрізку від автомобільного мосту до залізничного мосту за водоспадом в селищі Яремче з обов’язковим проходженням водоспаду «Пробій». Фінал проходить у форматі швидкісного спуску. Виграє учасник з найкращим часом проходження дистанції.Спортсмени стартують з води по одному. Інтервал між стартами складає 120 секунд.  
Последнее обновление ( 30.03.2007 г. )
 
« Пред.   След. »

« < Апрель 2019 > »
Вс Пн Вт Ср Чт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4